O nas

Witamy na stronie komisu płytowego Królestwo

Znajdą tu Państwo płyty winylowe (gramofonowe), płyty kompaktowe (CD), DVD/Blu Raykasety magnetofonowe (MC) i video (VHS), gazety i książki o tematyce muzycznej oraz wybrany sprzęt i akcesoria RTV i DJ.

Królestwo to miejsce różnorodne muzycznie. Na każdym z wymienionych nośników znajdziecie tutaj: ROCK, POP, JAZZ, DISCO, RAP, POLSKĄ MUZYKĘ ROZRYWKOWĄ I ROCKOWĄ, MUZYKĘ ELEKTRONICZNĄ i FILMOWĄ, oraz dużo innych nagrań.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i praktyce, chętnie doradzimy Państwu w aspektach dotyczących naszego asortymentu, planowanego przez Państwa sprzętu RTV oraz jego reperacji i renowacji, porad dotyczących nośników i ich konserwacji.

JAKIE USŁUGI MOŻECIE DODATKOWO U NAS ZNALEŹĆ:

  • Myjemy i reperujemy "przeskakujące" płyty winylowe,
  • Regenerujemy stare okładki płyt,
  • Reperujemy gramofony i inny sprzęt,
  • Prowadzimy archiwizację danych z nośników analogowych (winyl, kaseta mag. oraz VHS) na cyfrowe (i odwrotnie)
  • Pośredniczymy w kontaktach z dj-ami

SKUP, KOMIS, WYMIANA

Oprócz sprzedaży prowadzimy również skup płyt, które Państwo będą mieli życzenie przynieść do nas (dojeżdżamy również do Państwa).

W ramach sprzedaży komisowej, mogą Państwo sprzedać u nas, każdy rodzaj nośnika, w/g określonych zasad komisowych.

Wymiana to forma zamiany nośników (winyl, cd itd.) klienta, na nośniki sklepowe.

INNE

Jako firma zajmująca się sprzedażą nietypowego asortymentu, czyli płyt używanych tzw. z drugiej ręki, których cechy są niepowtarzalne i jednostkowe. Zarówno pod względem kondycji technicznej jak i wyglądu płyty i okładki.

Wszystkie niezrozumiałe kwestie oraz pytania dodatkowe odnośnie stanu płyt i okładek prosimy kierować mailowo i telefonicznie.

Wszystkie zdjęcia towarów są zdjęciami autentycznymi i przedstawiają sprzedawany przedmiot.